
Зволожувальний пілінг-скатка з медовим персиком 160 g OZM-100
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: OZM-100
138,15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 750 ₴
Переглянути ввесь асортимент товарів та замовити можна на нашому сайті (перейти за активним посиланням або клікнути на картинку нижче)
Для звя'зку : Наш основний Viber/Telegram
+38067 27 83 127
Зволожувальний пілінг-скатка з медовим персиком – ніжний догляд для обличчя, що поєднує ефективне очищення та інтенсивне зволоження.
Завдяки екстракту медового персика засіб насичує шкіру вітамінами та корисними мікроелементами, утримує вологу та відновлює природний баланс.
Легка текстура м’яко пом’якшує огрубілий кератин, акуратно видаляє відмерлі клітини, бруд і надлишки шкірного жиру.
Пілінг-скатка делікатно звужує пори, заспокоює подразнення та робить шкіру гладенькою, ніжною й сяючою без відчуття стягнутості.
Підходить для щоденного догляду за будь-яким типом шкіри, особливо тьмяної, сухої та схильної до висипань.
Склад: вода, амоній додецилбензиламоніум хлорид, карбомер, гліцерин, екстракт плодів персика (PRUNUS PERSICA NECTARINA),
пропіленгліколь, ноноксинол-14, гідрогенізована касторова олія ПЕГ-50, DMDM-гідантоїн, ароматизатор.
Спосіб застосування: На вологе обличчя нанесіть необхідну кількість засобу, уникаючи зони навколо очей, і обережно помасажуйте.
Круговими рухами м'яко видаліть ороговілі частинки, потім ретельно змийте водою. Використовуйте 1-2 рази на тиждень.
Застереження: 1. Тримайте в недоступному для дітей місці, не вживайте в їжу.
2. Уникайте потрапляння продукту в очі; якщо це сталося, негайно і ретельно промийте їх водою.
Вага нетто: 160 г
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Призначення і результат | Зволоження |
- Ціна: 138,15 ₴


